Head ettevõtlikud riigikoolid!

Juba neljandat korda kuulutab Võru Gümnaasium koos koolipidajaga välja võistluse „RIIGIKOOLIDE ETTEVÕTLIKUD 2024“. Võistluse eesmärk on tutvustada laiemalt riigiüldhariduskoolide ja -kutseõppeasutuste õpilasfirmade tooteid ja teenuseid ning innustada õpilasi olema ettevõtlikud.

Ka sel aastal toimub võistluse üks osa Haridus- ja Teadusministeeriumis (Munga 18 Tartu). Võistlusel võivad osaleda nii JA Eesti poolt registreeritud mini- ja õpilasfirmad kui ka niisama koolis tegutsevad õpilasgrupid, kes on jõudnud käesoleval õppeaastal oma äriideega teostuseni.

Võistlusel esindatud toodete ja teenuste hulgast selgitatakse välja kolm parimat toodet/teenust. Võistluse parimad selgitatakse rahvahääletuse ja žürii hindamise ühistulemusena. Võistluse hääletus korraldatakse Facebookis 1.-5. aprillini 2024. a. Parimad kuulutatakse välja hiljemalt maikuu alguses ja neile on ka auhinnad.

Võistlusel osalemiseks tuleb hiljemalt 28. märtsil 2024. a registreerida osalemissoov siin.

Lisainfo ja -küsimused: Karmo Kurvits (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5898 5101)

„Riigikoolide ettevõtlikud 2024“

Reedel, 05.04.2024 kell 11.00-15.30 Haridus- ja Teadusministeeriumis (Munga 18 Tartu).

Võistluse päevakava:
10.30-11.00 saabumine, hommikusöögiamps
11.00-12.00 inspiratsiooniesineja(d)
12.00-13.00 lõuna, n-ö müügikohtade ettevalmistus
13.00-15.00 toodete/teenuste tutvustamine (ja võimalusel müümine) laada kujul
15.00-15.30 lõpetamine

Muu info:
* Ühte firmat/gruppi võib esindada kuni kolm õpilast.
* Firmaga/grupiga võiks kaasas olla vähemalt üks juhendaja.
* Õpilaste ja nende juhendajate toitlustamine toimub korraldajate poolt.
* N-ö müügilaud on korraldajate poolt, kõik muu vajaliku võtab firma/grupp ise kaasa. NB! Seinte peale kujunduse panemine ei ole lubatud.
* Müügilaua mõõtmed saadetakse võistlusel osalejatele pärast 28. märtsi.
* Elektrit vajav firma/grupp võtab pikendusjuhtme pikkusega vähemalt viis meetrit ise kaasa.

Kuulutus 2024