Võru Gümnaasiumi 10. klassi õpilaskandidaatide dokumentide vastuvõtt toimub 25.-28. juunini. Õpingute alustamiseks tuleb esitada:
1. vanema allkirjaga taotlus ja vanema isikut tõendava dokumendi koopia või ametlikult kinnitatud ärakiri, välja arvatud juhul, kui taotlus on kinnitatud vanema digitaalallkirjaga ja edastatud koolile;
2. õpilase isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistus) koopia või ametlikult kinnitatud ärakiri, välja arvatud juhul, kui taotlus on kinnitatud õpilase digitaalallkirjaga ja edastatud koolile;
3. õpilase põhihariduse omandamist tõendav dokument (põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht);
4. tervisekaardi väljavõte (kooli arstilt).


NB! Soovitame taotlus täita kohapeal! Ka dokumentide koopiaid on võimalik koolis teha. Dokumentide esitamisel kinnitatakse, et on tutvutud kooli kodukorraga.


Dokumentide vastuvõtt toimub Võru Gümnaasiumi kantseleis kell 8.00-17.00.


Infot toitlustamise, sõidu- ja majutustoetuse, õpikute, töövihikute, õpilaspileti jms kohta saab kooli veebilehelt lugeda augustikuu keskel. Augustikuu lõpus on 10. klassi õpilased oodatud infotundi, kus tutvustatakse kooli ja õppekorraldust. Infotunnis jagatakse teavet ka võõrkeelte ja matemaatika õpperühmade ning õppe- ja infosüsteemi kasutamise kohta. Toimub klassijuhatajatund. Klassijuhatajad:
* 10 humanitaarsuund – Maive Salakka, Ruth Talmet
* 10 loodussuund – Vesta Pille, Kaja Kenk
* 10 reaalsuund – Eve Unt


Õppeaasta avaaktus toimub 3. septembril. Õpilaste vanemate üldkoosolek toimub 6. septembril kell 18.00.


Lisainfo telefonil 5898 5103 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.