Head õpilased, kooli töötajad, vanemad!

Seoses vajadusega tõkestada COVID-19 viiruse levikut, viime ennetava tegevusena õppetöö 13. märtsist 17. märtsini distantsõppele.

See tähendab, et 13. märtsist 17. märtsini on koolimaja suletud ning tavapäraseid kontakttunde ei toimu. Õpilased õpivad ja töötajad töötavad kodus. Õppeülesanded, -materjalid ning täpsemad juhised jõuavad õpilasteni meie õppeinfosüsteemi Stuudium vahendusel tunni sissekande ning koduse ülesandena. Ülesanded tuleb sooritada ettenähtud ajaks. Kellel pole kodus võimalik ülesandeid lahendada (nt puudub ligipääs internetiühendusele või vajalikele digiseadmetele), annab sellest õppejuhile teada.

Õppeülesannete esitamine ning tagasisidestamine toimub Stuudiumi vahendusel. Õpilased saavad vajadusel õpetajalt selgitusi ning abi küsida samuti Stuudiumi vahendusel.

Meie kooli avatud uste päev (14. märts) jääb ära. KERG koolide kevadpidu (13. märts) ja muusikalise lavastuse "Grease" etendused (14. märts, 16. märts) lükkuvad edasi. Homne, 13.03 õnnetund lükkub edasi.

Tänane, 12.03 koolipäev on korraldatud tavapäraselt.

Jooksvat infot edastame Stuudiumis ja kooli veebilehel.


Lisainfo kooli direktorilt Karmo Kurvitsalt (58985101, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Nõustamiseks võib ühendust võtta ka kooli õpilasnõustajaga.