Sisseastumise viimane samm on dokumentide esitamine. Koolile tuleb sisseastumiskeskkonnas (sisseastumine.ee/voru) esitada:


1) digitaalselt allkirjastatud taotlus,
2) 9. klassi tunnistus,
3) põhikooli lõputunnistus*,
4) lõputunnistuse hinneteleht*.


* põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega tuleb alla laadida Haridusportaali veebilehelt (
haridusportaal.edu.ee).


Taotlust eraldi failina pole, see asub ja tuleb digiallkirjastada sisseastumise keskkonnas. Vastuvõtudokumente saab esitada 17. juunist (al kell 12.00) kuni 26. juunini 2024. a.

Kooli lõplikult vastu võetud õpilaste nimekiri õpingute esmakordseks alustamiseks gümnaasiumis kinnitatakse direktori käskkirjaga hiljemalt juulikuu alguses. Kooli vastuvõtmisest teavitatakse õpilasi meilitsi või sisseastumiskeskkonna kaudu.

Infot toitlustamise, sõidu- ja majutustoetuse, õpikute, töövihikute jms kohta saab kooli veebilehelt lugeda augustikuu keskel. Augustikuu lõpus on G1 (ehk 10. klassi) õpilased oodatud infotundi, kus tutvustatakse kooli ja õppekorraldust. Infotunnis jagatakse teavet ka võõrkeelte ja matemaatika õpperühmade ning õppe- ja infosüsteemi kasutamise kohta. Tutvustatakse mentoreid ja toimub mentortund.


Lisainfo telefonil 5898 5103 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..