Eesti Haridustöötajate Liit on teatanud, et üldhariduskoolide õpetajate tähtajatu streik algab 22. jaanuarist. Meie koolis streigib 15 õpetajat ja nad teevad seda esialgsetel andmetel kuni 26. jaanuarini (k.a). Toetusstreigist, mis toimub 22.-24. jaanuarini, võtab osa 3 koolitöötajat.


Põhiinfo (16. jaanuari seisuga):
* Tunnid toimuvad muudetud tunniplaani alusel, vt all.
*** Tundides osalemine on õpilastele kohustuslik.
*** Õppeainetes, mille tunde tunniplaanis pole, ei ole võimalik juhendatud õpet läbi viia.
*** Kui õpilane puudub tundidest haiguse tõttu või perekondlikel põhjustel, teavitab õpilase vanem sellest eelneval päeval või erandkorras sama päeva hommikul aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 5898 5103.
*** Tunniplaan võib veel muutuda, sh ka streigi ajal. Tunniplaani muudatustest antakse Stuudiumis teada hiljemalt eelmise päeva õhtul kell 17.00. Õpilased ja õpetajad peavad olema valmis erinevateks õppevormideks (nt videotund, iseseisev õpe).
* Õpetajad annavad õpilastele ise teada, kas ja kuidas toimuvad ringitunnid.
* Õpetajad annavad õpilastele ise teada, kas ja kuidas streigi tõttu ära jäänud tunnid mõjutavad kursuse läbimist ja hindamispõhimõtteid.
* Koolimaja on avatud kõigile kell 7.00-18.00.
* Kooli söökla on avatud kell 11.00-13.00.
*** Koolilõuna valmistatakse nendele õpilastele, kellel on sel päeval koolis tunnid ja kes tulevad kooli iseseisvalt õppima. Viimasest kooli ette teatama ei pea.
* Tugiteenused on koolis tagatud osaliselt:
*** õppenõustaja on koolis terve nädal,
*** koolipsühholoog on koolis neljapäeval ja reedel.
* Küsimuste korral pöörduda otse koolijuhi poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5101.

Tunniplaan (22.-26. jaanuarini, viimati muudetud 22. jaanuaril):
Klassid
Õpetajad
Ruumid