Tule anna oma panus2

Võru Gümnaasium on juba neli õppeaastat pakkunud mitmekesiseid võimalusi õppimiseks, silmaringi avardamiseks ja enese arendamiseks. Igal aastal on õpilastel olnud võimalik valida umbes 50 eripalgelise valikkursuse seast: psühholoogiast linnaökoloogiani, robootikast riigikaitseni, esmaabist turunduseni, väitlusest ellujäämiskursuseni, joogast ettevõtluseni. Meie koostööpartneriteks on olnud Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kuperjanovi Jalaväepataljon, Kaitseliidu Võrumaa malev, Võru Instituut, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Ülikooli väitlusklubi, Tartu Ülikooli turundusklubi, kohalikud ettevõtjad ja loomeinimesed, lapsevanemad ja vilistlased. Igal aastal on valikkursuste nimekiri täienenud ning lisandunud uusi tulijaid.

Hea ettevõtlik inimene, Võru Gümnaasiumi sõber ja toetaja,
• kes Sa tegeled valdkonnaga, mille põnevaid telgitaguseid võiks noortega jagada;
• kes Sa tahaksid noori proovile panna uutes ja ootamatutes olukordades, õpetada neile uusi teadmisi-oskusi;
• kes Sa tahaks ennast proovile panna mentori ja kaasteelisena;
• kellel on võimalik pühendada selleks terve töönädal;
• kes Sa tead kedagi, kes võiks neile kriteeriumidele vastata;
võta meiega ühendust 26. augustini (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5898 5102) või aita infol õigete inimesteni jõuda. Loodame, et õppimise ja enese arendamise vaim meid jätkuvalt toetab ja ühendab.