Oleme kolm tegusat neidu 11C ja 11D klassist, kes otsustasid hakata tegema õpilasfirmat. Meie kolm Õpilasfirma Gifteri töötajat otsustasime hakata tootma üllatuspakikesi ja peale selle otsustasime hakata ka tellimuste peale tegema kingitusi, kuna tänapäeval on inimestel väga kiire ja pole aega ise mööda poode käia ja kingitust otsida, soovisime selle probleemi lahendada. Üllatuspakikesed on mõeldu väikestele tüdrukutele ja poistele, kuna väiksed lapsed armastavad üllatusi ja põnevust. Kingituse sisu saab klient ise otsustada ja avaldada oma soovi, mis kingituses olla võiks, kuid kui klient soovib endale üllatust siis on ka võimalus, et paki sisu paneme kokku meie. Koos käime erinevates poodides ning interneti lehekülgedel, kust on võimalik leida palju vahvaid ja armsaid asju, mida pakikeste sisse panna. Üllatuspakikesi saab osta üllatuseks nii endale, kui ka sõbrale.

Õpilasfirma Gifter liikmed: Kai Kahre, Merilin Koppel, Merelle Pihu