Oleme 4 tegusat Võru Gümnaasiumi 11.klassi õpilast, kes otsustasid luua õpilasfirma. Meie firma toodab küpsiste valmistamiseks vajaminevat kuivainete segu, mis on õiges vahekorras laotud kihiti purki. Meie toote erilisus seisneb selles, et ostja ei pea tegema midagi keerulist. Segule tuleb juurde lisada ainult muna ja võid. Millises järjekorras ja kuidas seda kõike teha on kirjas meie purkidega kaasas oleval juhendil. Kõik purgid on kaunistatud eriilmeliselt. Tooteid on kolme sorti: ‘’Hea tuju küpsised’’, ‘’Särtsakas jõhvikamaius’’ ja ‘’Kaera-kookose unelm’’. Kasutame oma toodetes nii tavalist nisujahu kui ka mahejahu. Kuna meile on meie klientide eelistus oluline, siis oleme teinud ka eritellimusi neile, kellel on gluteenitalumatus või ei söö valget suhkrut. Meie purgid on klaasist, seega ei ole need peale kuivaine kasutamist tarbetud, vaid neid saab kasutada endale meelepärasel viisil.

Meiega saab ühendust võtta:
Gmail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel: 55542103